Gadu - gadu

Napisz anonimowo. Napisz do nas... Wyślij

26 maja 2017

Bezkonkurencyjna kobieta

To MAMA

Nie będę dzisiaj oryginalna, tak post będzie o naszych mamach. Wyjątkowe, zdolne do każdego poświęcenia, jedyne w swoim rodzaju, nasze największe autorytety, zalety można wymieniać bez końca, a wady dzisiaj pomijamy. Kobieta, która od początku do końca z nami jest, jak takiej osobie podziękować jednego dnia za wszystko? Jest kilka sposobów takich jak prezenty kupne lub robione ręcznie, skupmy się jednak na samych podziękowaniach słownych. 

 Propozycje podziękowań: 


„Podziękowanie za trud, za miłość i cierpliwość daną nam w bezmiarze, za każdy uśmiech, za każdą dobrą rade, za to, że była przymnie nawet, wtedy kiedy były chwile słabości, że poświeciła siebie, aby być ze mną i mi pomóc. Kocham ją za wszystko każdego dnia, nawet nie wie jak bardzo ja cenie”. 


„Co roku, niezmiennie, śpiewam mojej mamie tę samą piosenkę Majki jeżowskiej — A ja wolę swoją mamę. Od paru lat śpiewam z 8-letnią siostrą. Co roku, niezmiennie, widzę łzy spływające po jej policzkach, ale wiem, że nie muszę się martwić, bo to łzy szczęścia”. 


„Zagrałabym jej kawałek z lat młodości, kiedy jeszcze mnie nie było, bo to też ona w połowie ukształtowała mój byt i aktualne upodobania muzyczne. Tekst pewnie miałby jakieś przesłanie”. 

4. Ode mnie 

Przeze mnie napisany rymowany wierszyk, coś, z czym mogę, odnieść się tylko do mojej mamy (czyli nie kopiuj — wklej życzenia z internetu). 

 A Wy macie jakiś oryginalny lub wyjątkowy sposób na podziękowania czy może stosujecie oklepane Dziękuje ?? W imieniu i nazwisku zawarty jest link do blogerek, które podzieliły się ze mną swoimi podziękowaniami, zajrzyjcie do nich. 😉

5 komentarzy:

 1. Zaśpiewane. Mama płakała - potwierdzam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie dziękuję mamie słowami tylko czynami. Staram się jej pomagać w domowych obowiązkach, zrobić obiad żeby miała co zjeść jak przyjdzie z pracy. I co najważniejsze - wierzę w nią bardziej niż ona sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo dobrze :) Chociaż mam nadzieje że jakoś w ten dzień szczególnie uhonorowujesz ją :)

   Usuń

SPAM? Nie, dziękuję.
Obserwujesz? Powiadom mnie :)

Obserwuj przez e-mail