Gadu - gadu

Napisz anonimowo. Napisz do nas... Wyślij

7 maja 2017

Wstęp do czegoś nowegoZacznę od trochę prywatnej strony mojego życia. 

 Ludzie myślą, że są niezastąpieni, bzdura! Myślą, że sobie nie dam sobie rady bez nich i będzie mi ciężko, są w wielkim błędzie. Przychodzą i odchodzą, a ja wciąż żyje i jestem tu. Pozbyłam się wielu bliskich z mojego życia i w sumie żałuje tylko jednej znajomości z nich wszystkich, ale równie dobrze wiem, że bez względu na wszystko dzisiaj postąpiłabym tak sam, jak wtedy. Nie mam zamiaru przekładać własnego szczęście nad czyjeś. 
Zacytuje teraz tekst Eldo, który idealnie tu pasuje, 

„Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze, ale cóż wiem, co myślę, nie na wszystko się zgodzę, nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań, w życiu nie chodzi o to, by sympatię zdobywać, więc czasem ktoś zarzuci Ci egoizm — i co z tego? Masz wszelkie prawo do tego, by się bronić, to boli — kiedyś blisko, teraz sobie obcy ludzie i trudno, tak musiało być, nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści wszystkiego najlepszego, obcy jest mi smak zawiści ” 

Muzyka odgrywa ważną rolę w moim życiu, jeśli miałabym wybierać między ludźmi a muzyką, wolałabym mieć muzykę. Na moim blogu już kolejny raz pojawia się wątek muzyczny i tym oto sprytnym sposobem chce dzisiaj Was zapoznać z czymś, co zamierzam wprowadzić, a będzie to kącik muzyczny. Na czym będzie polegać? Już tłumaczę. Opis kącika muzycznego, przede wszystkim będzie to regularny wpis w każdym miesiącu a dokładnie dziesiątego, czyli najbliższy będzie już za 3 dni !! Będę tam skupiać się na danym artyście muzycznym, którego uwielbiam słuchać, wymienię piosenki moim zdaniem najlepsze tego artysty. Ta seria będzie miała swoją własną oprawę zdjęciową. Właściwie to by było na tyle, bo czego chcieć więcej? W dzisiejszych czasach od tego jest internet, żeby było można z niego korzystać, także wszelkie informacje, teksty i muzykę znajdziecie, jeśli tylko zechcecie poszukać. Głownie chcę podzielić się z Wami moim gustem muzycznym, ale też tym, co we mnie siedzi, bo te piosenki, które się znajda w kąciku muzycznym mają teksty, które w jakiś sposób odnoszą się do mojego życia, oczywiście wiadomo nie każde, ale postaram się zaznaczyć jakoś te utwory, w których tekstach odnajdziecie coś o mnie.

Mam nadzieję że spodoba się kącik,  zachęcam do obserwacji, komentarzy i pisania własnych przemyśleń. Możecie też wysyłać mi własne historie zachowań ze swojego życia.  😘

3 komentarze:

  1. Ludzie myślą, że mogą nami manipulować. Wykorzystują nasze uczucia do siebie aby nas uzależnić.

    Co do kącika muzycznego, świetny pomysł ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trafiłam tu po Twoim komentarzu na moim blogu i za samą nazwę zostanę tu na dłużej xD

    OdpowiedzUsuń

SPAM? Nie, dziękuję.
Obserwujesz? Powiadom mnie :)

Obserwuj przez e-mail